خانه / دوره های ترمیک مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان

دوره های ترمیک مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان

ما در زبانسرای ملل برآنیم که آموزش زبان انگلیسی را به طبیعت اکتساب زبان مادری نزدیک نماییم و معتقدیم یادگیری زبان انگلیسی برای نوجوانان زمانی میسر می شود که از تمام محیط های زنده و واقعی زندگی برای آموزش استفاده شود. بازی، داستان، شعر، نمایش و آموزش های غیرمستقیم کلید آموزش زبان های خارجی در دنیای نوجوانان است.

000002

دوره های ترمیک مکالمه زبان انگلیسی – لهجه آمریکایی نوجوانان زبانسرای ملل براساس متد آموزشی “هیپ هیپ هورای” و استاندارد آموزشی “لانگمن” در طی۴ سطح متشکل از ۹دوره آموزشی برگزار می گردد که زبان آموزان هر دوره را در یک ترم ۱/۵ ماهه می گذرانند

000003

منابع آموزشی این دوره ها، کتاب های آموزشی “فرست فرندز” انتشارات دانشگاه آکسفورد و “هیپ هیپ هورای” انتشارات لانگمن آمریکا می باشند.

هر کتاب از مجموعه آموزشی “هیپ هیپ هورای” دربرگیرنده یک داستان عامیانه و معروف می باشد و زبان آموزان همزمان با پیگیری داستان، کاربردها و اصطلاحات جدید زبان انگلیسی را در قالب رویدادها، روابط و محاورات شخصیت های داستانی فرا می گیرند.

000004

در پایان هر دوره آموزشی، کارنامه معتبر برای زبان آموزان صادر می شود که میزان یادگیری و سطح پیشرفت ایشان در یادگیری زبان انگلیسی را نشان می دهد.

کلیه زبان آموزانی که با موفقیت ترم ۹ دوره های ترمیک مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان زبانسرای ملل را به اتمام رسانیده اند، با شرکت در آزمون “جونیور تست” و کسب ۷۰ نمره از مجموع ۱۰۰ نمره این آزمون، موفق به کسب مدرک رسمی پایان دوره مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان خواهند شد.

000005

برای اطلاعات بیشتر درباره مدرک پایان دوره ترمیک زبان انگلیسی نوجوانان اینجا کلیک کنید

سوالات متداول درباره دوره های ترمیک مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان زبانسرای ملل

حداقل سن جهت ثبت نام نوجوانان برای دوره های زبان انگلیسی چه سنی است؟

حداقل سن جهت ثبت نام نوجوانان برای دوره های زبان انگلیسی چه سنی است؟

براساس اجماع نظر کارشناسان امر آموزش زبان های خارجی، کودکان در سن ۱۰سالگی آمادگی ذهنی کامل جهت یادگیری یک زبان جدید به عنوان زبان خارجی (EFL) را بدون امکان تداخل زبانی پیدا میکنند. به همین جهت، ثبت نام از زبان آموزان کودک و نوجوان در زبانسرای ملل از سنین بالای ۱۰ سالگی (اتمام سال سوم دبستان) صورت می پذیرد.

جهت ثبت نام در زبانسرای ملل، چه مدارکی باید ارائه شود؟

جهت ثبت نام در زبانسرای ملل، چه مدارکی باید ارائه شود؟

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام: ۱) ۲قطعه عکس پرسنلی (دانش آموزی) با پس زمینه سفید ۲) کپی شناسنامه ۳) تکمیل فرم مشخصات فردی و فرم تعهدنامه آموزشی/انظباطی

شهریه دوره های آموزشی چقدر می باشد؟

شهریه دوره های آموزشی چقدر می باشد؟

با توجه به اینکه زبانسرای ملل وابسته به وزارت آموزش و پرورش می باشد، ملاک محاسبه شهریه دوره های آموزشی براساس تعرفه دولتی اعلام شده می باشد و براساس سطح دوره، تعداد جلسات و نوع دوره تعیین می شود.