خانه / دوره های ترمیک مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان

دوره های ترمیک مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان

هدف آموزشی دوره های ترمیک مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان در زبانسرای ملل، آشنا نمودن زبان آموزان با موضوعات جذاب و به روز مکالمه و استفاده از موضوعات موجود در هر درس جهت تمرین بیشتر در مکالمه با به کارگیری تکنیک شبیه سازی محیط می باشد.

000006

دوره های ترمیک مکالمه زبان انگلیسی – لهجه آمریکایی بزرگسالان زبانسرای ملل براساس متد آموزشی برتر “اسمارت چویس” دانشگاه آکسفورد در طی ۴سطح متشکل از ۱۲ دوره آموزشی برگزار می گردد که زبان آموزان هر دوره را در یک ترم ۱/۵ ماهه می گذرانند.

000007

منابع آموزشی این دوره ها، مجموعه کتاب های “اسمارت چویس” از آخرین کتب منتشر شده انتشارات دانشگاه آکسفورد می باشند. این مجموعه، مجموعه ای متفاوت، کاربردی و با انعطاف پذیری بالا می باشد که کاملا مبتنی بر نیازهای روزمره افراد در مکالمه است که با داشتن تصاویر رنگی و الگوهای متعدد در محاوره طراحی و تالیف شده است.

000008

در پایان هر دوره آموزشی، کارنامه معتبر برای زبان آموزان صادر می شود که میزان یادگیری و سطح پیشرفت ایشان در یادگیری زبان انگلیسی را نشان می دهد.

کلیه زبان آموزان دوره های ترمیک مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان زبانسرای ملل، در پایان دوره های آموزشی هر سطح، جهت ورود به سطح بعدی ملزم به شرکت در آزمون جامع می باشند. به قبول شدگان با حدنصاب نمره ۷۰ از ۱۰۰، مدرک رسمی سطح دانش زبان انگلیسی اعطا می گردد.

000009

سوالات متداول درباره دوره های ترمیک مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان زبانسرای ملل